MSMLG18CA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLG18CA.
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 20V | 20V | 20V | 20V | 20V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 29.2V | 29.2V | 29.2V | 29.2V | 29.2V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 102.8A | 102.8A | 102.8A | 102.8A | 102.8A |
| Power-PeakPulse | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) |