Microchip Technology MSMLG26CAE3
부품 번호
MSMLG26CAE3
제조업체
Microchip Technology
카테고리:
TVS - ダイオード
패키지
DO-215AB, SMC Gull Wing
데이터시트
韩语版MSMLG26CAE3.pdf
설명
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMLG
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order MSMLG26CAE3 on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the MSMLG26CAE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMLG26CAE3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLG26CAE3.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 26V 26V 26V 26V 26V
Voltage-Breakdown(Min) 28.9V 28.9V 28.9V 28.9V 28.9V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 42.1V 42.1V 42.1V 42.1V 42.1V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 71.2A 71.2A 71.2A 71.2A 71.2A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)