MSMLJ10CAE3.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLJ10CAE3.
| 이미지 |
| Package/Case | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 10V | 10V | 10V | 10V | 10V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 11.1V | 11.1V | 11.1V | 11.1V | 11.1V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 17V | 17V | 17V | 17V | 17V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 176.4A | 176.4A | 176.4A | 176.4A | 176.4A |
| Power-PeakPulse | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) |