MSMLJ120CA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLJ120CA.
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 120V | 120V | 120V | 120V | 120V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 133V | 133V | 133V | 133V | 133V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 193V | 193V | 193V | 193V | 193V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 15.6A | 15.6A | 15.6A | 15.6A | 15.6A |
| Power-PeakPulse | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) |