MSMLJ13CAE3.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLJ13CAE3.
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 13V | 13V | 13V | 13V | 13V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 14.4V | 14.4V | 14.4V | 14.4V | 14.4V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 21.5V | 21.5V | 21.5V | 21.5V | 21.5V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 139.4A | 139.4A | 139.4A | 139.4A | 139.4A |
| Power-PeakPulse | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) |