MSMLJ14A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLJ14A.
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 14V | 14V | 14V | 14V | 14V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 15.6V | 15.6V | 15.6V | 15.6V | 15.6V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 23.2V | 23.2V | 23.2V | 23.2V | 23.2V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 129.4A | 129.4A | 129.4A | 129.4A | 129.4A |
| Power-PeakPulse | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) |