MSMLJ64CAE3.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLJ64CAE3.
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 64V | 64V | 64V | 64V | 64V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 71.1V | 71.1V | 71.1V | 71.1V | 71.1V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 103V | 103V | 103V | 103V | 103V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 29.2A | 29.2A | 29.2A | 29.2A | 29.2A |
| Power-PeakPulse | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) |