MXLPLAD15KP8.5CA.pdf
| 이미지 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 8.5V | 8.5V | 8.5V | 8.5V | 8.5V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 9.44V | 9.44V | 9.44V | 9.44V | 9.44V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 14.4V | 14.4V | 14.4V | 14.4V | 14.4V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 1041A (1.041kA) | 1041A (1.041kA) | 1041A (1.041kA) | 1041A (1.041kA) | 1041A (1.041kA) |
| Power-PeakPulse | 15000W (15kW) | 15000W (15kW) | 15000W (15kW) | 15000W (15kW) | 15000W (15kW) |