MXLPLAD30KP48CA.pdf
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 48V | 48V | 48V | 48V | 48V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 53.3V | 53.3V | 53.3V | 53.3V | 53.3V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 77.4V | 77.4V | 77.4V | 77.4V | 77.4V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 390A | 390A | 390A | 390A | 390A |
| Power-PeakPulse | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) |