MXLPLAD30KP70A.pdf
| 이미지 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 70V | 70V | 70V | 70V | 70V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 77.8V | 77.8V | 77.8V | 77.8V | 77.8V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 113V | 113V | 113V | 113V | 113V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 264A | 264A | 264A | 264A | 264A |
| Power-PeakPulse | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) |