MXLRT100KP160CA.pdf
| 이미지 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 160V | 160V | 160V | 160V | 160V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 178V | 178V | 178V | 178V | 178V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 315V | 315V | 315V | 315V | 315V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | - | - | - | - | - |
| Power-PeakPulse | 100000W (100kW) | 100000W (100kW) | 100000W (100kW) | 100000W (100kW) | 100000W (100kW) |