MXLSMBG48A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MXLSMBG48A.
| 이미지 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 48V | 48V | 48V | 48V | 48V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 53.3V | 53.3V | 53.3V | 53.3V | 53.3V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 77.4V | 77.4V | 77.4V | 77.4V | 77.4V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 7.7A | 7.7A | 7.7A | 7.7A | 7.7A |
| Power-PeakPulse | 600W | 600W | 600W | 600W | 600W |