MXLSMCGLCE26A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MXLSMCGLCE26A.
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 26V | 26V | 26V | 26V | 26V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 28.9V | 28.9V | 28.9V | 28.9V | 28.9V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 42.1V | 42.1V | 42.1V | 42.1V | 42.1V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 36A | 36A | 36A | 36A | 36A |
| Power-PeakPulse | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) |
| PowerLineProtection | No | No | No | No | No |
| Capacitance@Frequency | 100pF @ 1MHz | 100pF @ 1MHz | 100pF @ 1MHz | 100pF @ 1MHz | 100pF @ 1MHz |