MXLSMCJ40CA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MXLSMCJ40CA.
| 이미지 |
| Package/Case | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 40V | 40V | 40V | 40V | 40V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 44.4V | 44.4V | 44.4V | 44.4V | 44.4V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 64.5V | 64.5V | 64.5V | 64.5V | 64.5V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 23.2A | 23.2A | 23.2A | 23.2A | 23.2A |
| Power-PeakPulse | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) |