MXLSMCJ64AE3.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MXLSMCJ64AE3.
| 이미지 |
| Package/Case | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC | DO-214AB, SMC |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 64V | 64V | 64V | 64V | 64V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 71.1V | 71.1V | 71.1V | 71.1V | 71.1V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 103V | 103V | 103V | 103V | 103V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 14.6A | 14.6A | 14.6A | 14.6A | 14.6A |
| Power-PeakPulse | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) |