Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NM2520N1R0M-T.
| 이미지 |
| 제조업체 | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | Multilayer | Multilayer | Multilayer | Multilayer | Multilayer |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 1 µH | 1 µH | 1 µH | 1 µH | 1 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 1.2 A | 1.2 A | 1.2 A | 1.2 A | 1.2 A |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 110mOhm Max | 110mOhm Max | 110mOhm Max | 110mOhm Max | 110mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| InductanceFrequency-Test | 1 MHz | 1 MHz | 1 MHz | 1 MHz | 1 MHz |