PC0200BJ25136BF1.pdf
| 이미지 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | P | P | P | P | P |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 250 pF | 250 pF | 250 pF | 250 pF | 250 pF |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| Voltage-Rated | 15000V (15kV) | 15000V (15kV) | 15000V (15kV) | 15000V (15kV) | 15000V (15kV) |
| TemperatureCoefficient | R7 | R7 | R7 | R7 | R7 |
| Features | High Voltage | High Voltage | High Voltage | High Voltage | High Voltage |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 7.874 Dia (200.00mm) | 7.874 Dia (200.00mm) | 7.874 Dia (200.00mm) | 7.874 Dia (200.00mm) | 7.874 Dia (200.00mm) |
| Height-Seated(Max) | 1.969 (50.00mm) | 1.969 (50.00mm) | 1.969 (50.00mm) | 1.969 (50.00mm) | 1.969 (50.00mm) |