RM02F4701CT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RM02F4701CT.
| 이미지 |
| Series | RM | RM | RM | RM | RM |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 4.7 kOhms | 4.7 kOhms | 4.7 kOhms | 4.7 kOhms | 4.7 kOhms |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Power(Watts) | 0.05W, 1/20W | 0.05W, 1/20W | 0.05W, 1/20W | 0.05W, 1/20W | 0.05W, 1/20W |
| Composition | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film |
| Features | - | - | - | - | - |
| TemperatureCoefficient | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.010 (0.26mm) | 0.010 (0.26mm) | 0.010 (0.26mm) | 0.010 (0.26mm) | 0.010 (0.26mm) |