ROX2SJ3R3.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ROX2SJ3R3.
| 이미지 |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Series | ROX, Neohm | ROX, Neohm | ROX, Neohm | ROX, Neohm | ROX, Neohm |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 3.3 Ohms | 3.3 Ohms | 3.3 Ohms | 3.3 Ohms | 3.3 Ohms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 2W | 2W | 2W | 2W | 2W |
| TemperatureCoefficient | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.197 Dia x 0.472 L (5.00mm x 12.00mm) | 0.197 Dia x 0.472 L (5.00mm x 12.00mm) | 0.197 Dia x 0.472 L (5.00mm x 12.00mm) | 0.197 Dia x 0.472 L (5.00mm x 12.00mm) | 0.197 Dia x 0.472 L (5.00mm x 12.00mm) |