RT6150B-33GQW.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RT6150B-33GQW.
| 이미지 |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| OutputConfiguration | Positive | Positive | Positive | Positive | Positive |
| Topology | Buck-Boost | Buck-Boost | Buck-Boost | Buck-Boost | Buck-Boost |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V |
| Voltage-Input(Max) | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 800mA | 800mA | 800mA | 800mA | 800mA |
| Frequency-Switching | 1MHz | 1MHz | 1MHz | 1MHz | 1MHz |