SA102A910JAA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SA102A910JAA.
| 이미지 |
| 제조업체 | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Series | SpinGuard® SA | SpinGuard® SA | SpinGuard® SA | SpinGuard® SA | SpinGuard® SA |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 91 pF | 91 pF | 91 pF | 91 pF | 91 pF |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Voltage-Rated | 200V | 200V | 200V | 200V | 200V |
| TemperatureCoefficient | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.100 Dia x 0.170 L (2.54mm x 4.32mm) | 0.100 Dia x 0.170 L (2.54mm x 4.32mm) | 0.100 Dia x 0.170 L (2.54mm x 4.32mm) | 0.100 Dia x 0.170 L (2.54mm x 4.32mm) | 0.100 Dia x 0.170 L (2.54mm x 4.32mm) |