Signal Transformer SC1608F-470
부품 번호
SC1608F-470
제조업체
Signal Transformer
카테고리:
固定インダクタ
패키지
Nonstandard
데이터시트
韩语版SC1608F-470.pdf
설명
FIXED IND 47UH 560MA 750MOHM SMD
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order SC1608F-470 on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the SC1608F-470 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SC1608F-470?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SC1608F-470.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
이미지 SC1608F-3R3 SC1608F-100 SC1608F-101 SC1608F-102 SC1608F-150
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SC1608F SC1608F SC1608F SC1608F SC1608F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 47 µH 47 µH 47 µH 47 µH 47 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 560 mA 560 mA 560 mA 560 mA 560 mA
Current-Saturation(Isat) 500mA 500mA 500mA 500mA 500mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 750mOhm Max 750mOhm Max 750mOhm Max 750mOhm Max 750mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz