EPSON SG-210STF 20.0000MS0
부품 번호
SG-210STF 20.0000MS0
제조업체
EPSON
카테고리:
発振器
패키지
4-SMD, No Lead
데이터시트
韩语版SG-210STF 20.0000MS0.pdf
설명
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order SG-210STF 20.0000MS0 on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the SG-210STF 20.0000MS0 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SG-210STF 20.0000MS0?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
제조업체 EPSON EPSON EPSON EPSON EPSON
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 20 MHz 20 MHz 20 MHz 20 MHz 20 MHz
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.6V ~ 3.6V 1.6V ~ 3.6V 1.6V ~ 3.6V 1.6V ~ 3.6V 1.6V ~ 3.6V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 2.2mA 2.2mA 2.2mA 2.2mA 2.2mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)