SLP392M080H3P3.pdf
| 이미지 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | SLP0712TE (750W) | SLP0712TE (750W) | SLP0712TE (750W) | SLP0712TE (750W) | SLP0712TE (750W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 3900 µF | 3900 µF | 3900 µF | 3900 µF | 3900 µF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 80 V | 80 V | 80 V | 80 V | 80 V |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 85mOhm @ 120Hz | 85mOhm @ 120Hz | 85mOhm @ 120Hz | 85mOhm @ 120Hz | 85mOhm @ 120Hz |
| Polarization | Polar | Polar | Polar | Polar | Polar |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| RippleCurrent@LowFrequency | 2.97 A @ 120 Hz | 2.97 A @ 120 Hz | 2.97 A @ 120 Hz | 2.97 A @ 120 Hz | 2.97 A @ 120 Hz |
| RippleCurrent@HighFrequency | 3.71 A @ 20 kHz | 3.71 A @ 20 kHz | 3.71 A @ 20 kHz | 3.71 A @ 20 kHz | 3.71 A @ 20 kHz |
| Impedance | - | - | - | - | - |
| LeadSpacing | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) |
| Size/Dimension | 1.378 Dia (35.00mm) | 1.378 Dia (35.00mm) | 1.378 Dia (35.00mm) | 1.378 Dia (35.00mm) | 1.378 Dia (35.00mm) |
| Height-Seated(Max) | 1.181 (30.00mm) | 1.181 (30.00mm) | 1.181 (30.00mm) | 1.181 (30.00mm) | 1.181 (30.00mm) |