API Delevan Inc. SP1008-331H
부품 번호
SP1008-331H
제조업체
API Delevan Inc.
카테고리:
固定インダクタ
패키지
Nonstandard
데이터시트
韩语版SP1008-331H.pdf
설명
FIXED IND 330NH 1.03A 108MOHM SM
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order SP1008-331H on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the SP1008-331H price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SP1008-331H?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SP1008-331H.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
제조업체 API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SP1008 SP1008 SP1008 SP1008 SP1008
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 330 nH 330 nH 330 nH 330 nH 330 nH
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
CurrentRating(Amps) 1.03 A 1.03 A 1.03 A 1.03 A 1.03 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 108mOhm Max 108mOhm Max 108mOhm Max 108mOhm Max 108mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz