SPM25-033-D48P-C.pdf
| 이미지 |
| Package/Case | 6-DIP Module | 6-DIP Module | 6-DIP Module | 6-DIP Module | 6-DIP Module |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | SPM25 (25W) | SPM25 (25W) | SPM25 (25W) | SPM25 (25W) | SPM25 (25W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Input(Max) | 75V | 75V | 75V | 75V | 75V |
| Voltage-Output1 | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 7.575A | 7.575A | 7.575A | 7.575A | 7.575A |
| Power(Watts) | 25 W | 25 W | 25 W | 25 W | 25 W |
| Voltage-Isolation | 1.6 kV | 1.6 kV | 1.6 kV | 1.6 kV | 1.6 kV |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Efficiency | 89.5% | 89.5% | 89.5% | 89.5% | 89.5% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm) | 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm) | 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm) | 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm) | 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm) |