SSR-480D25.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SSR-480D25.
| 이미지 |
| Package/Case | Hockey Puck | Hockey Puck | Hockey Puck | Hockey Puck | Hockey Puck |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | SSR | SSR | SSR | SSR | SSR |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| OutputType | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross |
| Voltage-Input | 3 ~ 32VDC | 3 ~ 32VDC | 3 ~ 32VDC | 3 ~ 32VDC | 3 ~ 32VDC |
| Voltage-Load | 48 V ~ 660 V | 48 V ~ 660 V | 48 V ~ 660 V | 48 V ~ 660 V | 48 V ~ 660 V |
| LoadCurrent | 25 A | 25 A | 25 A | 25 A | 25 A |