ST250-75L2KI.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ST250-75L2KI.
| 이미지 |
| Package/Case | Axial, Can | Axial, Can | Axial, Can | Axial, Can | Axial, Can |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | SuperTan®, ST | SuperTan®, ST | SuperTan®, ST | SuperTan®, ST | SuperTan®, ST |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 250 µF | 250 µF | 250 µF | 250 µF | 250 µF |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| Voltage-Rated | 75 V | 75 V | 75 V | 75 V | 75 V |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 800mOhm | 800mOhm | 800mOhm | 800mOhm | 800mOhm |
| Lifetime@Temp | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.312 Dia x 1.008 L (7.92mm x 25.60mm) | 0.312 Dia x 1.008 L (7.92mm x 25.60mm) | 0.312 Dia x 1.008 L (7.92mm x 25.60mm) | 0.312 Dia x 1.008 L (7.92mm x 25.60mm) | 0.312 Dia x 1.008 L (7.92mm x 25.60mm) |