TBL002A-350-03GR-2OR.pdf
| 이미지 |
| 제조업체 | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | TBL002A-350 | TBL002A-350 | TBL002A-350 | TBL002A-350 | TBL002A-350 |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Color | Green | Green | Green | Green | Green |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) | 0.138" (3.50mm) | 0.138" (3.50mm) | 0.138" (3.50mm) | 0.138" (3.50mm) |
| Current | 2 A | 2 A | 2 A | 2 A | 2 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |