TDK Corporation VLS6045EX-2R2N-CA
부품 번호
VLS6045EX-2R2N-CA
제조업체
TDK Corporation
카테고리:
固定インダクタ
패키지
Nonstandard
데이터시트
VLS6045EX-2R2N-CA.pdf
설명
FIXED IND 2.2UH 5.1A 24.7MOHM SM
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order VLS6045EX-2R2N-CA on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the VLS6045EX-2R2N-CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VLS6045EX-2R2N-CA?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
제조업체 TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series VLS-EX VLS-EX VLS-EX VLS-EX VLS-EX
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 5.1 A 5.1 A 5.1 A 5.1 A 5.1 A
Current-Saturation(Isat) 7.5A 7.5A 7.5A 7.5A 7.5A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 24.7mOhm Max 24.7mOhm Max 24.7mOhm Max 24.7mOhm Max 24.7mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz