VS-25ETS08STRL-M3.pdf
| 이미지 |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | |||||
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Diode Type | Standard | Standard | Standard | Standard | Standard |
| Part Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Capacitance @ Vr, F | - | - | - | - | - |
| Reverse Recovery Time (trr) | - | - | - | - | - |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 µA @ 800 V | 100 µA @ 800 V | 100 µA @ 800 V | 100 µA @ 800 V | 100 µA @ 800 V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 800 V | 800 V | 800 V | 800 V | 800 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 25A | 25A | 25A | 25A | 25A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.14 V @ 25 A | 1.14 V @ 25 A | 1.14 V @ 25 A | 1.14 V @ 25 A | 1.14 V @ 25 A |