WW3FB2K49.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of WW3FB2K49.
| 이미지 |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | WW | WW | WW | WW | WW |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 2.49 kOhms | 2.49 kOhms | 2.49 kOhms | 2.49 kOhms | 2.49 kOhms |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Power(Watts) | 3W | 3W | 3W | 3W | 3W |
| Composition | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| TemperatureCoefficient | ±20ppm/°C | ±20ppm/°C | ±20ppm/°C | ±20ppm/°C | ±20ppm/°C |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.187 Dia x 0.560 L (4.75mm x 14.22mm) | 0.187 Dia x 0.560 L (4.75mm x 14.22mm) | 0.187 Dia x 0.560 L (4.75mm x 14.22mm) | 0.187 Dia x 0.560 L (4.75mm x 14.22mm) | 0.187 Dia x 0.560 L (4.75mm x 14.22mm) |