Renesas Electronics America Inc XLP738135.000000X
부품 번호
XLP738135.000000X
제조업체
Renesas Electronics America Inc
카테고리:
発振器
패키지
6-SMD, No Lead
데이터시트
韩语版XLP738135.000000X.pdf
설명
XTAL OSC XO 135.0000MHZ LVPECL
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order XLP738135.000000X on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the XLP738135.000000X price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XLP738135.000000X?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 135 MHz 135 MHz 135 MHz 135 MHz 135 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 120mA 120mA 120mA 120mA 120mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm)