ABC350-1024L.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ABC350-1024L.
| 이미지 |
| 부품 번호 | ABC350-1T24L | ABC350-1024L | ABC350-1T12L | ABC350-1T48L | ABC350-1012L |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | ABC350 (350W) | ABC350 (350W) | ABC350 (350W) | ABC350 (350W) | ABC350 (350W) |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | Open Frame | Open Frame | Open Frame | Open Frame | Open Frame |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output1 | 24V | 24V | 24V | 24V | 24V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output5 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output6 | - | - | - | - | - |
| Current-Output1 | 8.333 A | 8.333 A | 8.333 A | 8.333 A | 8.333 A |
| Current-Output2 | - | - | - | - | - |
| Current-Output3 | - | - | - | - | - |
| Current-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output5 | - | - | - | - | - |
| Current-Output6 | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 200W (350W Forced Air) | 200W (350W Forced Air) | 200W (350W Forced Air) | 200W (350W Forced Air) | 200W (350W Forced Air) |
| Voltage-Isolation | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV |
| Efficiency | 94% | 94% | 94% | 94% | 94% |