CD73NP-120MC.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CD73NP-120MC.
| 이미지 |
| 부품 번호 | CD73NP-330MC | CD73NP-100MC | CD73NP-151KC | CD73NP-101KC | CD73NP-120MC |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | CD73 | CD73 | CD73 | CD73 | CD73 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 12 µH | 12 µH | 12 µH | 12 µH | 12 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 1.39 A | 1.39 A | 1.39 A | 1.39 A | 1.39 A |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 89.7mOhm Max | 89.7mOhm Max | 89.7mOhm Max | 89.7mOhm Max | 89.7mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 2.52 MHz | 2.52 MHz | 2.52 MHz | 2.52 MHz | 2.52 MHz |