CD75T125NP-331KC.pdf
| 이미지 |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | CD75/T125 | CD75/T125 | CD75/T125 | CD75/T125 | CD75/T125 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 330 µH | 330 µH | 330 µH | 330 µH | 330 µH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 720 mA | 720 mA | 720 mA | 720 mA | 720 mA |
| Current-Saturation(Isat) | 510mA | 510mA | 510mA | 510mA | 510mA |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 1.26Ohm Max | 1.26Ohm Max | 1.26Ohm Max | 1.26Ohm Max | 1.26Ohm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| InductanceFrequency-Test | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz |