CDR95NP-330MC.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CDR95NP-330MC.
| 이미지 |
| 부품 번호 | CDR95NP-330MC | CDR95NP-100MC | CDR95NP-101MC | CDR95NP-150MC | CDR95NP-151MC |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | CDR95 | CDR95 | CDR95 | CDR95 | CDR95 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 33 µH | 33 µH | 33 µH | 33 µH | 33 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 2 A | 2 A | 2 A | 2 A | 2 A |
| Current-Saturation(Isat) | 2.4A | 2.4A | 2.4A | 2.4A | 2.4A |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 102mOhm Max | 102mOhm Max | 102mOhm Max | 102mOhm Max | 102mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |