CMD6D11BNP-151MC.pdf
| 이미지 |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | CMD6D11B | CMD6D11B | CMD6D11B | CMD6D11B | CMD6D11B |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 150 µH | 150 µH | 150 µH | 150 µH | 150 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 180 mA | 180 mA | 180 mA | 180 mA | 180 mA |
| Current-Saturation(Isat) | 210mA | 210mA | 210mA | 210mA | 210mA |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 3.1Ohm Max | 3.1Ohm Max | 3.1Ohm Max | 3.1Ohm Max | 3.1Ohm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |