ELC-09D2R7F.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ELC-09D2R7F.
| 이미지 |
| 부품 번호 | ELC-09D2R2F | ELC-09D2R7F | ELC-09D3R3F | ELC-09D3R9F | ELC-09D4R7F |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 2.7 µH | 2.7 µH | 2.7 µH | 2.7 µH | 2.7 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 3.3 A | 3.3 A | 3.3 A | 3.3 A | 3.3 A |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 13mOhm | 13mOhm | 13mOhm | 13mOhm | 13mOhm |
| InductanceFrequency-Test | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz |