ELC-09D820DF.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ELC-09D820DF.
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 82 µH | 82 µH | 82 µH | 82 µH | 82 µH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 900 mA | 900 mA | 900 mA | 900 mA | 900 mA |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 160mOhm | 160mOhm | 160mOhm | 160mOhm | 160mOhm |
| InductanceFrequency-Test | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz |