ELC-12D271E.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ELC-12D271E.
| 이미지 |
| 부품 번호 | ELC-12D271E | ELC-12D331E | ELC-12D391E | ELC-12D471E | ELC-12D101E |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 12D | 12D | 12D | 12D | 12D |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 270 µH | 270 µH | 270 µH | 270 µH | 270 µH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 1.44 A | 1.44 A | 1.44 A | 1.44 A | 1.44 A |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 270mOhm | 270mOhm | 270mOhm | 270mOhm | 270mOhm |
| InductanceFrequency-Test | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz |