SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands TU425S48E
부품 번호
TU425S48E
제조업체
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
카테고리:
AC DC コンバータ
패키지
데이터시트
韩语版TU425S48E.pdf
설명
AC/DC CONVERTER 48V 300W
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order TU425S48E on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the TU425S48E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TU425S48E?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TU425S48E.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as TU425S48E pin diagram, TU425S48E datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
이미지 TU425S24EC TU425S48E TU425S24E TU425S48EC TU425S12EC
Packaging Box Box Box Box Box
Series TU425 (425W) TU425 (425W) TU425 (425W) TU425 (425W) TU425 (425W)
Type Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 48V 48V 48V 48V 48V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 5.9 A 5.9 A 5.9 A 5.9 A 5.9 A
Current-Output2 - - - - -
Current-Output3 - - - - -
Current-Output4 - - - - -
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 300W (425W Forced Air) 300W (425W Forced Air) 300W (425W Forced Air) 300W (425W Forced Air) 300W (425W Forced Air)
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 4 kV 4 kV 4 kV 4 kV 4 kV
Efficiency 90% 90% 90% 90% 90%